Fatima Villa
| Wifi Wi-Fi | Ingyenes parkolás Ingyenes parkoló | Légkondicionálás |
| Háziállat nem engedélyezett |
Fatima Villa Barcarena is located 25 minutes' walk from Feira da Vila dos Cabanos and invites guests to enjoy a terrace.
If you feel like visiting the surroundings, check out Caripi Beach 1.9 km from the 1-bedroom holiday home.
With views of the garden, the 1-bathroom villa offers a balcony, as well as such entertainment amenities as a flat-screen TV with satellite channels. Air conditioning are provided for a comfortable stay. Fatima Villa comes with a bathroom with a washing machine.
- Helyi látnivalók
- Caripi Beach1,5 km
- Uepa2 km
- Igreja Guadalupe2 km
- Feira da Vila dos Cabanos1,7 km
- Uepa - Universidade da Amazonia2 km
- Repülőterek
- Belem/Val de Cans-Julio Cezar nemzetkozi repuloter112 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
- Ingyenes parkoló
- Háziállat nem engedélyezett
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Terasz
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Fatima Villa biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Fatima Villa Wi-Fi-t kínál. - ❓
A Fatima Villa konyhával berendezett?
A Fatima Villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Milyen vendégek választják a leggyakrabban a Fatima Villa?
A Fatima Villa népszerű az üzleti ügyben járó vendégek körében, de minden vendéget szívesen látnak. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a villa ablakaiból?
A villa kertre néző kilátással várja vendégeit.